Dzisiaj jest: Niedziela 20 Kwietnia 2014 Imieniny obchodzą Agnieszka, Amalia, Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń, Florencjusz, Florenty, Nawoj, Sulpicjusz, Szymon, Teodor Do końca roku zostało 256 dni. Zodiak: BaranMamy Laureata Konkursu Matematycznego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zdzisław Słaby   
środa, 26 marca 2014 01:51

WIELKI SUKCES UCZNIA KLASY VI KACPRA TOPOLSKIEGO !!

Pokonał 5763 matematyków województwa małopolskiego !

 

Poprawiony: czwartek, 27 marca 2014 09:09
Więcej…
 
Ruch to zdrowie! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Basia Wolczyńska   
wtorek, 25 marca 2014 21:35

Gry zespołowe i rywalizacja uczą dzieci, że w życiu są wygrani i przegrani, a żeby coś osiągnąć, trzeba na to zapracować. To taka mini-szkoła życia. Obecnie zabawy sportowe w grupach rówieśników chętniej zamieniane są na gry komputerowe.

Jako alternatywę chcę polecić i zachęcić do trenowania judo.Judo rozwija szybkość, siłę, wytrzymałość, opanowanie, upór, ogólną wydajność organizmu, stąd jego wszechstronność.

                 Wiktor Błasik z klasy III naszej Szkoły Podstawowej trenuje w UKS JUDO WOLBROM pod okiem trenera Roberta Biegaja od przeszło dwóch lat. Razem z kolegami i koleżankami z grupy bierze udział w turniejach miejscowych i zamiejscowych, mniejszych i większych, ale zawsze daje z siebie wszystko. Rozpoczął kolejny sezon- 2014! Trzymajcie za niego kciuki!!!

Ostatnie osiągnięcia Wiktora:

  • 9 marca 2014r. - I miejsce w TURNIEJU JUDO JUNIORÓW MŁODSZYCH, MŁODZIKÓW I DZIECI w Sosnowcu (dzieci ur. w 2004; waga: 31 kg)
  • 15 marca 2014r. - III miejsce w TURNIEJU JUDO DZIECI w Wolbromiu (dzieci ur. 2003/2004; waga: 34kg)

Barbara Kałwa- wychowawczyni kl. III SP

Zachęcamy wszystkich uczniów do brania przykładu z Wiktora, który pasję łączy z aktywnością fizyczną. Nie tylko dba o swoje zdrowie, ale odnosi sukcesy, które napawają dumą rodzinę, trenera, nauczycieli oraz kolegów.

Wiktorowi serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz zobaczymy jego nazwisko w rankingach najlepszych sportowców.

Poprawiony: niedziela, 30 marca 2014 20:22
 
Nasz udział w III Grze Miejskiej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Basia Wolczyńska   
środa, 05 marca 2014 22:30

                       28 lutego 2014 r. miałyśmy przyjemność uczestniczyć w III Grze Miejskiej w Olkuszu: „Olkusz 1946”.

Przybywszy na miejsce do IV Liceum Ogólnokształcącego im. K. K. Baczyńskiego, zostałyśmy miło przyjęte przez organizatorów.

                Po szybkiej odprawie lekko wystraszone, ale bardzo podekscytowane, podążyłyśmy na miejsce pierwszego zdarzenia- do „Hufca”. Czaiłyśmy sie przez kilkanaście minut, aż w końcu zebrałyśmy się na odwagę, żeby zapukać. Zadania wykonane w środku okazały się sukcesem, który dodał nam skrzydeł. Kolejne zadania poszły nam jak z płatka. Nie obyło się oczywiście bez drobnych wpadek i niepowodzeń.

Poprawiony: środa, 05 marca 2014 23:28
Więcej…
 
III Gra Miejska w Olkuszu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Basia Wolczyńska   
poniedziałek, 03 marca 2014 10:56

 

Miło nam poinformować o sukcesie naszych dziewcząt: Kariny Borkowskiej, Natalii Fidali,Jagody Brajlich, Karoliny Bałazy, Anety Jaros, Justyny Drożdż i Jagody Madej- dowódcy patrolu w III grze miejskiej w Olkuszu poświęconej pamięci Żołnierzy Wyklętych dziewczyny wywalczyły wysokie 4. miejsce. Wkrótce szersza relacja uczestniczek.

Dodatkowe informacje znajdziesz tutaj.

FOTORELACJA

 
Jak się bawić, to na całego! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Basia Wolczyńska   
wtorek, 04 lutego 2014 20:50

Mocnym akcentem 1 lutego rozpoczęliśmy ferie zimowe. Mocnym akcentem była oczywiście zabawa karnawałowa urządzona dla uczniów przez Radę Rodziców. Niezastąpieni: Jagoda, Kinga, Krystian, Michał, Kacper, Adrian i kilkanaścioro innych, młodszych organizatorów, już w piatek przygotowali barwną dekorację naszej sali balowej.

W sobotę najpierw bawiły się młodsze dzieci. Pomysłowe przebrania i maski sprawiły, że nie wszystkich udało się rozpoznać. Inwencję rodziców i małych uczniów doceniła Rada Rodziców, obdarzając wszystkich słodkościami. Szalone tańce podziałały na apetyt, który na szczęście można było zaspokoić pączkami i kanapeczkami przygotowanymi przez mamusie.

Tak bawili się młodsi.

Kiedy młodzi sie wyszaleli, parkietem sali zawładnęli starsi, czyli nasza MŁODZIEŻ. I choć część przyszła tylko posiedzieć na parkiecie, to i tak amatorów tanecznych wygibasów nie brakowało.

O dreszczyk sportowej rywalizacji jak zawsze zadbał pan Zdzisław, który przygtował między innymi kolejną wersję kultowej w naszej szkole zabawy "RODZINA". We wspaniałych nastrojach zaczęliśmy zasłużone ferie.

A tak prezentowała się młodzież.

Poprawiony: wtorek, 04 lutego 2014 21:20
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 11
Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 

 

 

Copyright © 2014 ZS w Wierzchowisku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.