Dzisiaj jest: Niedziela 22 Stycznia 2017 Imieniny obchodzą Anastazy, Dobromysł, Gaudencjusz, Gaudenty, Marta, Wincenty Do końca roku zostało 344 dni. Zodiak: WodnikĆwiczenia w Kluczach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Basia Wolczyńska   
czwartek, 19 stycznia 2017 21:14

Dzisiaj, 19 stycznia, na zaproszenie przedstawiciela PSP w Olkuszu p. Pawła Papaja grupa uczniów z klas IV i VI uczestniczyła w ćwiczeniach z ratownictwa wodnego na lodzie w Kluczach. Znaczna część grupy należy do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Wierzchowisku, zatem zainteresowanie tematem ćwiczeń i sprzętem strażackim jest całkiem zrozumiałe.

Poprawiony: piątek, 20 stycznia 2017 13:21
Więcej…
 
Sukces Dawida PDF Drukuj Email
Wpisany przez Basia Wolczyńska   
poniedziałek, 16 stycznia 2017 20:12

11 stycznia w Gimnazjum nr 3 im. Aleksandra hr. Fredry w Olkuszu odbył się V Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek "Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi...".

 Konkurs adresowany był dla uczniów szkól gimnazjalnych. Wzięło w nim udział ok.70 uczestników w 3 kategoriach: soliści, duety i zespoły.

 Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowisku reprezentował uczeń klasy drugiej - Dawid Pacia. Zaprezentował on kolędy: „Tobie mały Panie” i „Kołysanka dla Dzieciątka”.

 Muzyczno-wokalne umiejętności Dawida docenione zostały przez jury konkursu, które przyznało mu najwyższą nagrodę „Grand Prix Festiwalu - Kryształowego Anioła”. 

Koncert galowy laureatów konkursu i wręczenie nagród odbyło się 15 stycznia 2017r. w Bazylice św. Andrzeja w Olkuszu. Nagrody wręczał Biskup Pomocniczy Diecezji Sosnowieckiej Piotr Skucha.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

FOTOGALERIA

Barbara Kałwa

 
Konkurs plastyczny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Basia Wolczyńska   
czwartek, 12 stycznia 2017 19:32

Okres  świąteczny w naszej szkole, to czas   konkursów związanych z tematyką  bożonarodzeniową. Od wielu lat wraz z konkursem kolęd i pastorałek odbywa się

konkurs plastyczny na najładniejszą ozdobę. W tym roku cieszył się on ogromnym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział 32 uczniów z klas,,0,,-III. 

   Jury w wyłonieniu zwycięzców brało pod uwagę oryginalność, pomysłowość i estetykę wykonania.

Poprawiony: czwartek, 12 stycznia 2017 19:51
Więcej…
 
Wycieczki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Basia Wolczyńska   
środa, 04 stycznia 2017 11:08

 

16 grudnia dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klasy II odwiedzili Interaktywną Izbę Regionalną w Wolbromiu. Spotkanie przygotowane było przez prezes Stowarzyszenia „Kłos” panią Lidię Musiał.

Poprawiony: środa, 04 stycznia 2017 11:17
Więcej…
 
Maleńka przyszła Miłość... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Basia Wolczyńska   
piątek, 23 grudnia 2016 21:46

Jest taki dzień, jeden w roku, kiedy możemy być wszyscy razem. Ten szczególny dzień kojarzy się w radością, ciepłem rodzinnym i miłością. 24 grudnia spotkamy się w gronie najbliższych przy wigilijnym stole, by razem świętować Boże Narodzenie, jednak dobre myśli i życzenia będą przepływały między domami wszystkich uczniów, pracowników i sympatyków naszej szkoły. Mamy nadzieję, że spełnią wszystkie życzenia, które wypowiedzieliśmy w czasie naszego tradycyjnego spotkania wigilijnego 22 grudnia.

Poprawiony: piątek, 23 grudnia 2016 22:23
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 7
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 

 

 

 

Copyright © 2017 ZS w Wierzchowisku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.