Dzisiaj jest: Czwartek 24 Maja 2018 Imieniny obchodzą Cieszysława, Estera, Jan, Joanna, Maria, Mokij, Wincenty, Zuzanna, Zula Do końca roku zostało 222 dni. Zodiak: Bliźnięta
Przedszkolak PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zdzisław Słaby   
wtorek, 22 maja 2018 21:12

„Najmłodszaki z Wierzchowiska na zajęciach terenowych w DK Wolbrom”

16. 05. 2018r przedszkolaki wyruszyły na przyrodnicze zajęcia w terenie.  Ścieżka edukacyjna okazała się dla maluchów niezwykle ciekawa, mieli okazję usłyszeć mnóstwo różnych ciekawostek ze świata przyrody,  między innymi  obserwować pracę mrówek, słuchali śpiewu ptaków, liczyli lata drzew oraz rozpoznawali liście czy roślinność naskalną.

Dodatkową atrakcją było ognisko i pieczenie kiełbasek.

Jednym słowem wszystko się udało, a dzieciaki po powrocie do przedszkola dopytywały - kiedy znów pojedziemy uczyć się o przyrodzie?

Agnieszka Kundzierewicz

GALERIA ZDJĘĆ

 

Poprawiony: wtorek, 22 maja 2018 21:30
 
Przedszkole PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zdzisław Słaby   
wtorek, 22 maja 2018 21:02

Bajkowe lekcje biblioteczne

Dnia 15. 05. 2018r grupa 4 i 5 - latków z oddziału przedszkolnego odwiedziła Miejską Bibliotekę Publiczną w Wolbromiu.

Dzieciaki wzięły udział w zajęciach przygotowanych przez Panie bibliotekarki i poznały sympatycznego Kajtusia, który tłumaczył zasady korzystania ze zbiorów bibliotecznych. Dzieci bardzo dużo wiedziały i również dawały Kajtusiowi różne cenne wskazówki, a na koniec otrzymały kolorowe dyplomy.

Dziękujemy serdecznie za sympatyczne zajęcia Paniom Z Biblioteki Publicznej w Wolbromiu.

Agnieszka Kundzierewicz

 

Poprawiony: wtorek, 22 maja 2018 21:11
Więcej…
 
Wojewódzkie Przełaje PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zdzisław Słaby   
czwartek, 17 maja 2018 21:12

Wojewódzkie Drużynowe Biegi Przełajowe - Nowy Targ-2018

(Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

Na zawody wojewódzkie w drużynowych biegach przełajowych wyruszyliśmy wcześnie rano (18.05.2018). Po około dwóch godzinach jazdy byliśmy już na miejscu. Przed nami rozpościerał się piękny widok zaśnieżonych Tatr mimo, iż  Nowy Targ przywitał biegaczy z Wierzchowiska piękną majową pogodą.

Poprawiony: czwartek, 17 maja 2018 21:28
Więcej…
 
Wycieczka do Warszawy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Basia Wolczyńska   
wtorek, 15 maja 2018 19:33

Warszawo, nadchodzimy!

Tak się złożyło, że 8 maja w kierunku Warszawy wyruszyły dwa autokary. Nie tylko młodsze klasy zdecydowały się odwiedzić stolicę. Uczniowie klas: VII, II i III gimnazjum również postanowili sprawdzić, co jest w tej Warszawie, że tyle się o niej słyszy w telewizji.

Więcej…
 
Wycieczka do Warszawy- klasy IV, V, VI PDF Drukuj Email
Wpisany przez Basia Wolczyńska   
poniedziałek, 14 maja 2018 18:27

Z wizytą w stolicy

 Dnia  08.05.2018 uczniowie klas: 4, 5, 6 wczesnym rankiem zebrali się na placu szkolnym i udali się na dwudniową wycieczkę do Warszawy. W autokarze przywitał ich przemiły pan Tomasz - pilot naszej wycieczki. Po pięciu godzinach jazdy zwiedzanie stolicy rozpoczęli od Pałacu w Wilanowie przepięknej, letniej rezydencji króla Jana III. „Wizyta u królów dla uczniów klas IV-VI ” – taki tytuł nosiła trasa, którą podążali nasi uczniowie. Po drodze spotykali inne grupy, nawet przedszkolaków. Potem udali się na Stadion Narodowy, gdzie weszli na trybuny, mogli zobaczyć szatnię piłkarzy, salę konferencyjną w której odbywają się wywiady z piłkarzami, mieli możliwość siedzenia na ławkach zawodników rezerwowych z podgrzewanymi fotelami. Na koniec całe popołudnie spędzili w Centrum Nauki Kopernik, gdzie świetnie się bawili i przez zabawę odkrywali tajemnice nauk ścisłych. Na długo w ich pamięci zapadnie pokój perspektyw, teatr świateł, odpoczynek na łożu najeżonym gwoździami i wiele innych ciekawostek.

Poprawiony: poniedziałek, 14 maja 2018 18:34
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 13
Naszą witrynę przegląda teraz 80 gości 

 

 

 

Copyright © 2018 ZS w Wierzchowisku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.