Dzisiaj jest: Wtorek 1 Września 2015 Imieniny obchodzą Bronisław, Bronisz, Bronisława, Idzi Do końca roku zostało 122 dni. Zodiak: PannaDzień Mamy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Basia Wolczyńska   
środa, 22 lipca 2015 21:26
"W małym bukiecie, majowe kwiatki
zakwitły dzisiaj na ŚWIĘTO MATKI
Majowe kwiatki wstążką związane
niech sto lat żyją mamy kochane."

 
        26 maja dzieci z kl"0",Ia ,Ib i III świętowały DZIEŃ MAMY.Sala gimnastyczna naszej szkoły stała się sceną,na której dzieci zaprezentowały montaż słowno -muzyczny.
  Były wiersze z życzeniami,piękne piosenki oraz tańce.Dzieciaki dały z siebie wszystko,a po uśmiechach mam można było poznać,że występy bardzo im się podobały.
   Nie zabrakło też konkursów,podczas których mamusie musiały- z zawiązanymi oczyma-rozpoznać swoje dziecko,zjeść plaster cytryny z najsłodszą minką.Kręciły również
   hula-hop oraz tańczyły ze swoimi pociechami disco.
             Po części artystycznej  dzieci wręczyły swoim mamom laurki i kwiaty.Uroczystość zakończyło gromkie "STO LAT" oraz słodki poczęstunek.
             Dziękujemy za liczne przybycie.Mamy nadzieję,że spotkamy się za rok.


 
                                                                                                                                                                             Wychowawczynie

                                                                                                                                                                                    M.Dela,R.Chmielarz,B.Grojec,B.Kałwa

Poprawiony: środa, 22 lipca 2015 21:27
 
Zielona Szkoła 2015 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Basia Wolczyńska   
poniedziałek, 13 lipca 2015 21:16

To już ósmy raz,kiedy uczniowie naszej szkoły wzięli udział w "zielonej szkole" zorganizowanej przez Panią Kingę Widomską z Biura Podróży" Wiking" w Krakowie. W tym roku udaliśmy się do sympatycznej miejscowości o nazwie Rowy.Zostaliśmy zakwaterowani w ośrodku 'LAZUR BIS",skąd mieliśmy rzut beretem do pięknej plaży i lodowatego morza.11-dniowy pobyt dostarczył 50-osobowej grupie uczestników mnóstwa wrażeń!

          Dwa razy odwiedziliśmy aquapark,aby morze nie zbrzydło nam za szybko.Zwiedziliśmy trzy piękne nadmorskie  miasta:DARŁOWO,SŁUPSK I USTKĘ.Zawitaliśmy także do nietypowego parku rozrywki o nazwie Leonardia,gdzie na 3 godziny przenieśliśmy się w zupełnie inny świat,świat renesansu.Czekały w nim na nas ciekawe gry i zabawy,które pobudzały nasze szare komórki,dając w zamian mnóstwo satysfakcji i dobrej zabawy.Najwięcej emocji wywołała bitwa na piłki tenisowe,w którą najbardziej zaangażowali się najstarsi i najmłodsi uczestnicy.Niektórzy wrócili do domu z niejednym siniakiem,jednak zabawa była przednia.
        Ostatnią wycieczką była wyprawa na poligon.Po 3-godzinnej podróży,wreszcie dotarliśmy na miejsce.Czekali tam zawodowi żołnierze,którzy od razu wprowadzili dyscyplinę.Po przebraniu się i nadaniu nam barw wojennych,zostaliśmy podzieleni,według wieku,na 4 oddziały.Każdy z nich musiał wybrać swojego dowódcę,a potem zmierzyć się z zadaniami o różnym stopniu trudności.Na próbę zostały wystawione nasze umiejętności fizyczne, jak i umysłowe.Jednak każdy dał za siebie wszystko,co spowodowało naprawdę zaciętą rywalizację.Zwycięzcami okazał się oddział drugi,którym dowodził Piotrek Waszkiewicz.Nagrodami były wojskowe plecaki.
               Dzięki pieniądzom wypracowanym na zbiórce makulatury oraz dzięki hojności naszych kochanych opiekunów p.Renaty Chmielarz,p.Bożeny Grojec,p.Iwony Kaczor,p.Doroty Żaby i p.Zdzisława Słabego mieliśmy ,aż 4 NIESPODZIANKI.Mogliśmy zjeść pyszne lody ,gofry i pizzę, a także każdy z nas na zakończenie pobytu otrzymał upominek.( za co,serdecznie dziękujemy!!!)
                     Wyjazd będziemy jeszcze długo wspominać z uśmiechem na twarzy.Mamy nadzieję,że za rok będzie nas jeszcze więcej!

   Uczestnicy"zielonej szkoły"

Poprawiony: czwartek, 23 lipca 2015 18:47
 
Konkurs Dinozaury PDF Drukuj Email
Wpisany przez Basia Wolczyńska   
czwartek, 09 lipca 2015 10:22

Oto wyniki konkursu, w którym wzięli udział uczniowie klas IV- VI:

I miejsce Małgorzata Oleszkiewicz ze Szczecina

II miejsce Piotr Pawłowski z Borowca

III miejsce Szymon Urbaniec z Kuźni Raciborskiej

Wyróżnienia: 1. Karolina Szczygieł z Wałbrzycha 2. Gabriel Am Ali z Modliszewic 3. Gabriela Zasada z Nałęczowa 4. Helena Jurecka z Olsztyna 5. Katarzyna Niemczyk z Krakowa 6. Paulina Olesińska z Drawska Pomorskiego 7. Magdalena Michalak ze Świdwina 8. Kacper Nowotnik ze Słupska 9. Miłosz Małek z Sadek 10. Roch Szymała z Bielska-Białej 11. Dawid Suszek z Izbicy 12. Sebastian Kluska z Miedźna 13. Tomasz Perzak z Nałęczowa 14. Aleksander Nowicki z Dopiewa

Nagrody specjalne: Martyna Śliwka ze Starej Dębowej Woli Kamil Filla ze Świerczowa Natalia Naklicka z Izbicy Lidia Bogusz z Drawska Pomorskiego Anna Rylska z Grodziska Mazowieckiego

Choć nie wygraliśmy, to i tak gratulujemy wszystkim uczestnikom.

 
Zakończenie roku szkolnego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Basia Wolczyńska   
niedziela, 28 czerwca 2015 17:47

Wreszcie są! Upragnione wakacje!

Zanim jednak szczęślwi wybiegliśmy ze szkoły, należało godnie pożegnać rok szkolny 2014/2015 i... absolwentów. Z niektórymi nie spotkamy się 1 września, bo zaczną swoje kariery w szkołach średnich, zostaną z nami absolwenci klasy VI, którzy będą kontynuowali naukę w gimnazjum.

Trzecioklasiści przygotowali pożegnanie, w którym skupili się przede wszystkim na własnych przeżyciach, wywoływanych przez niektórych nauczycieli. Było śmiesznie, radośnie choć chwilami trochę strasznie. Spostrzegawczość i talenty aktorskie niektórych kolegów szczerze nas zaskoczyły.

Również następcy odchodzących klas włączyli się w podziękowania- nowy Samorząd Uczniowski podziękował starszym kolegom, a II A i V wręczyły im drobne upominki na do widzenia. Były łzy wzruszenia, słowa wdzięcznośći i otychy oraz żalu za tym, co minęło bezpowrotnie.

A potem na swoje świadectwa doczekali się młodsi, wyróżnijący się w nauce uczniowie, którym towarzyszyli dumni rodzice. Z wielką przyjemnością świadectwa, listy gratulacyjne oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców wręczyli im dyrektor Leopold Straszak i zastępca dyrektora Barbara Kałwa. Pozostali uczniowie dowody swojej pracy, czyli świadectwa odebrali w klasach z rąk wychowawców.

Pozostaje nam powiedzieć

DO ZOBACZENIA.

Zakończenie- Pożegnanie absolwentów

Zakończenie- Świadectwa

Poprawiony: niedziela, 28 czerwca 2015 18:02
 
Festyn Rodzinny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Basia Wolczyńska   
poniedziałek, 15 czerwca 2015 21:05

 

 

W sobotę 13 czerwca na boisku przy Zespole Szkół wiele się działo. Sołtys, Rada Sołecka i Koło Gospodyń Wiejskich przy współpracy z OSP, Radą Rodziców i Radą Pedagogiczną ZS przygotowali i poprowadzili Festyn Rodzinny dla lokalnej społeczności.

Poprawiony: środa, 17 czerwca 2015 19:47
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 10
Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

 

 

 

 

Copyright © 2015 ZS w Wierzchowisku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.