Dzisiaj jest: Środa 23 Stycznia 2019 Imieniny obchodzą Emerencja, Ildefons, Jan, Klemens, Maria, Rajmund, Rajmunda, Wrócisława Do końca roku zostało 343 dni. Zodiak: Wodnik
WIGILIA 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zdzisław Słaby   
czwartek, 28 grudnia 2017 19:14

„Maleńka przyszła miłość”

Boże Narodzenie to czas w którym na świat przychodzi mały człowiek w postaci dzieciątka Jezus. Symbol miłości i pojednania. Wigilia tego dnia to cudowne i piękne święto, które zaskakuje nas niezapomnianymi przeżyciami w gronie znajomych i rodziny.

Cóż może być piękniejszego, od choinki migającej światełkami i życzeń składanych sobie z głębi serca.

Tegoroczna uroczystość została przygotowana przez klasę IV. Rozpoczęła się nie jasełkami jak co roku, ale wzruszającą baśnią J.Ch.Andersena „Dziewczynka z zapałkami”

 

Spektakl przypomniał nam wszystkim, że są wśród nas ludzie, którzy nie powinni w ten świąteczny czas być sami. „Zostawcie puste miejsce przy stole” – pouczała nas jedna z kolęd tego przedstawienia.

To dzień szczególny w naszej szkole. Dzień, w którym czuć magię tych świąt. Jest opłatek i posiłek wigilijny w klasach. Wszędzie rozbrzmiewają kolędy. Mamy nadzieję, że zaproszeni goście poczuli namiastkę zbliżających się świąt.

A jak było? Przeglądnijcie galerię

Poprawiony: czwartek, 28 grudnia 2017 19:23
 
Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 

 

 

 

Copyright © 2019 ZS w Wierzchowisku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.