Dzisiaj jest: Środa 17 Października 2018 Imieniny obchodzą Lucyna, Małgorzata, Marian, Sulisława, Wiktor, Wiktoriusz Do końca roku zostało 76 dni. Zodiak: Waga
Nauczyciele
Barbara Kałwa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 20 listopada 2011 13:35

Brak informacji.

 
Leopold Straszak PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 20 listopada 2011 13:33

Zadania dla klas III gimnazjum

Powtórka - kinematyka i dynamika

 

 

 

 

 

Poprawiony: piątek, 22 maja 2015 10:44
 
Konsultacje nauczycieli PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 19 listopada 2011 23:37

GODZINY KONSULTACJI

Z RODZICAMI 

W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

 

  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
755- 840          
850- 935    

 

 

   
945-1030    

 

 

   
1040-1125     B. Wolczyńska    
1140-1225          
1240-1325          
1335-1420          

 

 
Plan lekcji 2018/2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 19 listopada 2011 23:36

SZKOŁA PODSTAWOWA 2018/2019

KLASA I- wych. p. Renata Chmielarz


LEKCJA GODZINA PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1 755-840 Edu wczesnoszk Edu wczesnoszk Edu wczesnoszk Edu wczesnoszk Edu wczesnoszk
2 850-935 Edu wczesnoszk Edu wczesnoszk Edu wczesnoszk Edu wczesnoszk Edu wczesnoszk
3 940-1030 Edu wczesnoszk Edu wczesnoszk Edu wczesnoszk Edu wczesnoszk Edu wczesnoszk
4 1040-1125 Religia Informatyka Religia Edu wczesnoszk Edu wczesnoszk
5 1140-1225   J.Angielski   J.Angielski  
6 1240-1325          
7 1330-1415          

KLASA II - wych. p. Barbara Kałwa

LEKCJA GODZINA PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1 755-840 Edu wczesnoszk Religia Edu wczesnoszk Edu wczesnoszk Edu wczesnoszk
2 850-935 Edu wczesnoszk Edu wczesnoszk Edu wczesnoszk Edu wczesnoszk Edu wczesnoszk
3 940-1030 Edu wczesnoszk Edu wczesnoszk Edu wczesnoszk Edu wczesnoszk Edu wczesnoszk
4 1040-1125 Edu wczesnoszk Edu wczesnoszk Informatyka J.Angielski J.Angielski
5 1140-1225   Edu wczesnoszk   Religia  
6 1240-1325          
7 1330-1415          

 

KLASA III - wych. p. Anna Milejska

LEKCJA GODZINA PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1 755-840 Edu wczesnoszk Edu wczesnoszk Edu wczesnoszk Edu wczesnoszk Religia
2 850-935 Edu wczesnoszk Edu wczesnoszk Edu wczesnoszk Edu wczesnoszk Edu wczesnoszk
3 940-1030 Edu wczesnoszk Edu wczesnoszk Edu wczesnoszk Edu wczesnoszk Edu wczesnoszk
4 1040-1125 J.Angielski Edu wczesnoszk J.Angielski Edu wczesnoszk Edu wczesnoszk
5 1140-1225   Edu wczesnoszk Religia Informatyka Religia
6 1240-1325          
7 1330-1415          

KLASA IV- wych. p. Iwona Kaczor

LEKCJA GODZINA PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1 755-840 J.Rosyjski Przyroda J.Rosyjski J.Angielski J.Polski
2 850-935 J.Polski Muzyka Plastyka Technika Matematyka
3 940-1030 J.Polski Matematyka Matematyka Matematyka  J.Angielski
4 1040-1125 Lek. z wychow. J.Angielski J.Polski Religia Wych.fizyczne
5 1140-1225 Wych. fizyczne J.Polski Wych.fizyczne Wych.fizyczne Przyroda
6 1240-1325 Informatyka-dz Religia   Historia Informatyka-ch
7 1330-1415       WDŻwR  


KLASA  V- wych. p. Zdzisław Słaby

LEKCJA GODZINA PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1 755-840 J.Polski Plastyka Geografia Historia Wf-x/J.Ros-y
2 850-935 Religia J.Polski Historia J.Ang-y/Wf-x Wf-y/J.Ang-x
3 940-1030 Biologia Matematyka J.Ang-x/Wf-y J.Ang-x/Wf-y J.Polski
4 1040-1125 Muzyka J.Ros-x/Wf-y J.Ang-y/Wf-x Matematyka J.Ros-x/J.Ang-y
5 1140-1225 Matematyka J.Ros-y/Wf-x J.Polski J.Polski Matematyka
6 1240-1325 Lek. z wychow Informatyka-B Informatyka-C J.Polski Religia
7 1330-1415 Informatyka-A     WDŻwR Technika

KLASA VI- wych. p. Anna Lekston

LEKCJA GODZINA PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1 755-840 J.Polski Matematyka Informatyka-dz Matematyka Wych.fiz - dz
2 850-935 J.Angielski Przyroda J.Rosyjski J.Polski J.Polski
3 940-1030 Religia J.Angielski Historia J.Polski J.Rosyjski
4 1040-1125 Matematyka Religia Matematyka Wych.fizyczne Matematyka
5 1140-1225 Przyroda Plastyka J.Polski Historia Technika
6 1240-1325 Wych.fizyczne J.Polski Wych.fizyczne J.Angielski Przyroda
7 1330-1415 Muzyka Informatyka-ch WDŻwR Lek. z wychow Wych.fiz -ch

KLASA VII- wych. p. Anetta Kowal

LEKCJA GODZINA PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1 755-840 Biologia Geografia Biologia Geografia Wf-dz /Inf-ch
2 850-935 J.Rosyjski J.Angielski Matematyka Matematyka J.Rosyjski
3 940-1030 J.Polski Religia Muzyka Historia J.Angielski
4 1040-1125 J.Polski Matematyka Chemia J.Polski Chemia
5 1140-1225 Fizyka Lek. z wychow Historia Fizyka Matematyka
6 1240-1325 J.Angielski Wych.fizyczne J.Polski Wych.fizyczne J.Polski
7 1330-1415 Wych.fizyczne Plastyka

WDŻwR/ doradztwo zawodowe (od XI)

Religia Wf-ch /Inf-dz


KLASA VIII- wych. p. Barbara Wolczyńska

LEKCJA GODZINA PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1 755-840 Religia J.Angielski Historia J.Rosyjski Matemat-kreat
2 850-935 Biologia Geografia Chemia WOS Matematyka
3 940-1030 Wych.fizyczne J.Polski J.Angielski Edu.dla bezp. J.Polski
4 1040-1125 J.Polski J.Polski WOS Fizyka Lek.z wychow
5 1140-1225 Historia Matematyka Matematyka Chemia Wych.fizyczne
6 1240-1325 Fizyka J.Rosyjski J.Polski Matematyka J.Angielski
7 1330-1415

WDŻwR/ doradztwo zawodowe (od XI)

Wych.fizyczne Wf-ch/Inf-dz Wf-dz/Inf-ch Religia

GIMNAZJUM

KLASA III - wych. p. Beata Maj

LEKCJA GODZINA PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1 755-840 J.Angielski J.Polski Zaj.artystyczne Technika J.Angielski
2 850-935 J.Polski Matematyka Biologia Geografia Wych.fizyczne
3 940-1030 J.Rosyjski Geografia J.Rosyjski Religia Matematyka
4 1040-1125 Wych.fizyczne Chemia J.Polski WOS J.Polski
5 1140-1225 Matematyka Wych.fizyczne Matematyka Matematyka J.Polski
6 1240-1325 Historia J.Angielski Historia Fizyka Edu. dla bezp
7 1330-1415 WDŻwR Religia Wych.fizyczne Wych.fizyczne Lek. z wychow

 

Poprawiony: wtorek, 04 września 2018 20:31
 
Nasza kadra PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 19 listopada 2011 23:34

Dyrektor szkoły:
mgr Ewa Przyjemska-Kondziołka

Matematyka:
mgr Anetta Kowal
mgr inż. Zdzisław Słaby  Kliknij w link obok

Język polski:
mgr Beata Maj
mgr Barbara Wolczyńska

Język angielski:
mgr Anna Lekston 
mgr Ewelina Wójcik

Język rosyjski:
mgr Iwona Kaczor

Fizyka:

mgr Leopold Straszak

Chemia:
mgr inż. Zdzisław Słaby

Biologia:
mgr Edyta Kołodziej

Historia:
mgr Agnieszka Strzałka
mgr Anna Lekston

Geografia:
mgr Ewa Przyjemska-Kondziołka

Informatyka/zajęcia komputerowe:
mgr inż. Zdzisław Słaby

mgr Anetta Kowal

Wychowanie Fizyczne:
mgr Marcin Pogłódek

mgr Andrzej Olewiński

Religia:

mgr Teresa Kuś

Technika/zajęcia techniczne:

mgr Anna Płaszczyk

Sztuka/plastyka/muzyka:
mgr Barbara Szybalska

mgr Barbara Kałwa

WOS:
mgr Agnieszka Strzałka

Wychowanie do życia w rodzinie

mgr Agnieszka Strzałka

Przyroda:
mgr Barbara Wolczyńska

Edukacja dla bezpieczeństwa:

mgr Anna Płaszczyk

Doradztwo zawodowe

mgr Barbara Wolczyńska

Kształcenie Zintegrowane:
mgr Renata Chmielarz
mgr Barbara Kałwa
mgr Anna Milejska
mgr Małgorzata Dela (klasa "0")

mgr Bożena Grojec (oddział przedszkolny)

Świetlica:
mgr Iwona Kaczor

mgr Ewelina Wójcik

mgr Barbara Szybalska

Poprawiony: wtorek, 04 września 2018 20:28
 
Nauczyciele PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 19 listopada 2011 21:53

W budowie.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 4
Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 

 

 

 

Copyright © 2018 ZS w Wierzchowisku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.